Пам'яті Шевченка

18.03.2018 16:24

За традицією у ці березневі дні Україна вшановує свого знаного та геніального сина Тараса Григоровича Шевченка. У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 теж відбулися заходи, приурочені 204 річниці з дня народження нашого земляка, видатного поета та художника. У початкових класах школи були проведені інформаційні п’ятихвилинки «Незабутній Шевченко», на яких класні керівники у доступній формі познайомили учнів початкової школи із життям та творчістю Кобзаря. У 7 класі вчитель української мови та літератури Стукан А.В. провела віртуальну екскурсію в музей Т.Шевченка м. Канева, під час якої семикласники познайомилися із експозиціями музейних залів, присвячених поетові. Учні школи взяли участь у конкурсі ілюстрацій за творами Тараса Шевченка «Сторінками «Кобзаря». У бібліотеці школи були організовані тематичні виставки кобзарів «Книга, що врятувала націю» від найстарішого видання 1961 року до нових збірок та виставка інших видань поета та художника «Шевченків спадок». Бібліотекар Фомічова С.С. провела пізнавальні бесіди для учнів 1-8 класів для ознайомлення із представленою літературою. Також був проведений конкурс читців-декламаторів віршів Тараса Шевченка «Славетний син черкаської землі», на якому учні 1-8 класів декламували програмові поезії та маловідомі твори Кобзаря. Школярі показали гарне знання текстів творів, які вони читали натхненно та емоційно. Переможці та учасники конкурсу були нагороджені грамотами на загальношкільній лінійці.

Конкурс читців-декламаторів віршів Т.Шевченка