"Літературні посиденьки"

09.10.2016 16:41

Із 01.10.16 по 31.10.16. у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №13 проводиться місячник шкільних бібліотек. У рамках місячника в бібліотеці школи відбулися "Літературні посиденьки", в яких узяли участь учні 3, 5 класів, учителі та А.Т.Горбівненко - відомий смілянський письменник, автор збірок "Парнасівські будні", "Добрий день", "Покотьоло" та "Кораблик", лауреат премії ім.Л.Глібова, член національної спілки письменників та національної спілки журналістів України. Анатолій Тимофійович розповів учням про те, що спонукало його до творчості, коли був написаний перший вірш, як нелегко часом створюється поезія, прочитав декілька своїх творів, провів майстер-клас для учнів.  Діти із зацікавленням слухали  гостя, тим паче, що для них це була перша зустріч із поетом. Учні своєю чергою порадували автора вдалим декламуванням його поезій із дитячої збірки "Кораблик" та із задоволенням долучилися до створення вірша. Письменник пообіцяв школярам, що будуть нові зустрічі і знайомство із новими творами.

Зустріч із А.Горбівненком