«Бібліофреш» у бібліотеці загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів №13

02.03.2016 08:51

29.02.2016 року в бібліотеці ЗОШ №13 відбувся  «бібліофреш» «Нова дитяча проза» для учнів 3 класу, на якому були представлені сучасні прозові  видання для дітей молодшого та середнього шкільного віку. Діти познайомилися із новими, гарно ілюстрованими виданнями Сергія Пантюка, Катерини Лєбєдєвої, Євгена Гуцала та інших сучасних письменників. Учні зацікавилися побаченими та представленими книгами, окремі видання школярі переглянули в читальному залі, інші – взяли додому.

З метою ознайомлення старшокласників із новими виданнями української класики  та залучення школярів до активного читання 01.03.2016 року в бібліотеці ЗОШ №13 був проведений «бібліофреш» «Нові видання класичних творів». Учні 9 класу познайомилися із творами Івана Франка, Пантелеймона Куліша, Лесі Українки, Івана Кочерги, Василя Симоненка, Василя Стуса та інших письменників, які нещодавно з’явилися на полицях шкільної бібліотеки.  Із цікавістю переглянули виставку і учителі школи – викладачі української літератури.